Autobus pronájem Londýn

Následující informace byla přeložena pro vaše pohodlí počítačem, Program na 6 October 2012

některé z ulic a obchodů známých pro nákup jsou Oxford Road, Camden Street, Harrods a průmyslové ulici. Některé hospody mají pobyt hudbu, jako moderní jazz na býčí hlavou Barnes, a Golden Eagle v Marylebone je centrálního Londýna piano hospoda s nostalgickým singalongs několik instancí týden. Domácí dospělý umělců a pár nejlepších malířů z mnoha různých mezinárodních míst jsou zastoupeny tady, tak zamiřte do britské kapitálu a nechte se inspirovat portréty, impresionistické malby, módní umění a o všech částí jiného mezi. Zřejmě nejpůsobivější scén je rozhodně národní galerie, která stojí na severním aspekt Trafalgar Square. Itchy KÚ Park je místo, kde pokus o místo lezení Carfax tyčil se ptáci pohled architektury města velkolepé a důstojný. Je to proto, že jedním z mnoha největších evropských měst, Londýn chce spustit spoustu. SPA přestávky Londýn poskytují, výlet na blahodárné účinky, navzdory všemu dovolená je všechno dělat věci, co chcete dělat a zřejmě není holka na planetě, která nemá rád cítí a vypadají dobře a krytiny mohou ztělesňují masáže, pleťových a další ošetření kůže, tělo odstraní srovnatelné s zábaly, nebo bahenní koupele, manikúr a pedicuresa samozřejmě lázně nabídka vody nápravu oblasti s horkými lázněmi a plavecké bazény, dokonce i saunu by mohly být na kartách.

Turisté musí usilovat o jídlo na Ledbury, která se bere v úvahu třetí nejlepší restaurace ve světě. Tak tady si ho můžete změnit. Kdo mluví o muzea nemůže být zábava? Muzeum představuje sbírku více než 300 000 položek, připomínající Stephensonova Rocket, funíte Billy, hlavní motor, atd. To je místo, které si může vybrat z velmi nejlepší a nejlevnější poblíž zařízení. Londýn je místo pro jízdu v případě, že se touha vidět mezi kouzlo starého světa. Teď se věci změnily. Zlepšením v rámci hlavního města, je hodně minul. Tyto obraz Londýna už roky. -Pro nabízí jednoduché a levné cestu, počítáme na nových linkách do odvolání k vyhlídkám v Essexu a v Londýně hledá šikovné novou úroveň odjezdu pro spoustu top evropských destinací. Po vaší levici je twinning, čaj prodávající od 17. Náklady na tyto hotely jsou kusy.

Autobus V Londýně, pronájem autobusu Londýn, V Londýně pronájem, Minibus V Anglii pronájem, trenér společnosti V Londýně