Heathrow oro uosto taksi

Heathrow oro uosto taksi

Taigi, jei jūsų kelionės malonumą kodėl gi ne sukurti kuris sustojimo kurie mažai yra išplėsta ir apžiūrėti miestelį prieš išvykdami dar kartą.

Jei nori keliauti stilius, plius būtų nori užsisakyti pervežimą iš oro uosto svečiams, pirkėjų arba sau arba reikalauja susitikti plius pasveikinti paslauga, ten yra įvairių pervežimą ir Limuzinų bendrovių rinktis oro uoste arba jo nedelsiant apylinkes. Jei pastebėsite, you got kairėje vienas dalykas naudojimą, kreipkitės į oro transporto bendrovę arba prarastą turtą, tačiau jei jūsų bagaže nėra flip iki Karuselė plius buvo prarasta tranzitu, tada bus privalote susisiekti sutartis pagal savo žemės tvarkymo agentai.

Tikimės sukurti kurie šiek tiek lengviau paaiškinti keletą sparčiosios taisyklės kaip gauti licencijuotų taksi pre-arranged prieš jums leidžia namo. Visi taksi per Jungtinės Karalystės poreikis licenciją iš vietinės valdžios, todėl ar vairuotojai, tai už savo saugumą ir apsaugą. Jei užsakydami kambarį atrodo svarbiausia, sutinku kaina ir ją patvirtinti el. paštu, jei galima.

Pirmasis Paul Smith oro uosto parduotuvėje metu pasaulyje yra “Heathrow”. Parduotuvėje prekiaujama džinsus.

Jei gavo turite šiek tiek laiko nužudyti prieš išvykimą arba tarp skrydžių Heathrow, atsipalaiduoti ir mėgautis puikus skaityti savo sprendimą viduje arba netoli savo terminalo vietą. Jei keliaujate per terminalą 1 Heathrow, sėdi prie skardos žąsų Pub išvykti per mano.

Heathrow oro uosto taksi