London wynajem autobusu

Poniższe informacje została przetłumaczona do Twojej wygody przez komputer programu na 6 October 2012

niektóre ulic i sklepy znanych dla zakupu są Oxford Road, Camden Street, Harrods i przemysłowych Street. Niektóre pubach mają muzykę pobytu, jak nowoczesnego jazzu w spółki Bull głowy w Barnes, i Golden Eagle w Marylebone jest centralnym Londynie fortepian pubu z nostalgiczne singalongs kilka wystąpień tydzień. Domowej uprawiane artystów i kilku najlepsze malarzy z wielu różnych lokalizacji międzynarodowych są reprezentowane right here, tak głowicy do brytyjski kapitału i być inspirowana portrety, impresjonis-tyczna malowidła, modnej sztuki i prawie wszystkich części innego między nimi. Prawdopodobnie najbardziej spektakularne miejscach jest zdecydowanie National Gallery, który stoi na aspekt Północnej Trafalgar Square. Itchy Coo Park jest miejscem, z którego próba miejsce Rhipidomys Carfax towered Aby uzyskać widok oka ptaków architektury spektakularne i warta miasta. Wynika to z jest jedną z wielu największych miast europejskich, London chce, aby uruchomić wiele. Spa podziały London zapewnić outing do odprężeniu, pomimo wszystko wakacje – wszystko robić dobytku, którą chcesz wykonać i prawdopodobnie istnieje nie Dziewczynka na planecie, który nie lubi feel i wygląd i pokrycia mogą zawierać Masaże, okładami twarzy i innych zabiegów skóry, organ środków porównywalne do zawijania lub wanien z hydromasażem błocie, solaria i pedicuresi oczywiście oferty uzdrowiska wody zaradzenia obszarów z hot tubs i baseny, nawet sauna może być na kartach.

Turystów muszą dążyć żywności na Ledbury, które bierze się pod uwagę trzeci najlepszy restauracja w świecie. Również tutaj można tylko go zmienić. Który wymienionych muzea nie może być zabawy? Muzeum udostępnia kolekcję ponad 300 000 elementy, przypominający rakieta, Billy wdmuchiwanie, podstawowy aparat jet, itp. Jest to miejsce, z którego możesz wybrać z bardzo najlepszych i najtańsze pobliżu przez zakład. London jest to odpowieni punkt wyjścia w przypadku są craving aby zobaczyć między urok starego świata. Teraz rzeczy uległy zmianie. Przez założonej w stolicy, wiele jest pominięta. Zostały one obrazu London przez lata. -W drodze z oferuje proste i niedrogie podróży, stawiamy na nowych połączeniach do odwołania się do perspektywy w Essex i London szukasz pod ręką nowy poziom wyjścia dla partii najważniejszych miejsc Europy. Po lewej stronie jest sporządziła, herbaty sprzedawców od pochodzącym z XVIII wieku. Koszty takie Hotele są sky-high.

Magistrali W Londynie, wynajem London Bus, W Londynie wypożyczalnia, Minibus W Anglii najem, przedsiębiorstwa trener W Londynie