Автобус прокату London

Нижче інформацію був переведений для вашої зручності на комп’ютері програмою на 6 October 2012

деякі вулиці та магазини, які добре відомі для придбання, вулиці Оксфорд дороги, Камден, Harrods та промислового вулиці. Деякі бари перебування музики, як сучасний джаз в голові бика в Барнс, і Золотий орел у Marylebone центральний London фортепіано паб з ностальгічним singalongs декількох випадках тиждень. Головна виросли художників і деякі з кращих художників з багатьох різних міжнародних місцях прямо тут представлено, так голову британського капіталу і натхнені портрети, імпресіоніста картини, модний мистецтва і майже всі частини, інше між ними. Мабуть, найбільш вражаючим місцях, безумовно Національна галерея, яка стоїть на Північна аспектом Трафальгарська площа. Сверблячка Itchy Coo парк є місце, місце спроба сходження на якось височів отримати на пташиного міст видовищних і гідні архітектури. Це тому, що один серед багатьох найбільших міст Європи, London хоче, щоб запустити безліч. Спа розривів London надати прогулянку побалувати себе, попри все відпустку все про робити речей, які ви хотіли б робити і напевно є не дівчина на планеті, які не хотів виглядати добре і відчувати себе і покриттів може втілити масажу, косметичні процедури та інші методи лікування шкіри, тіло засоби правового захисту можна порівняти з обгортання, або грязьові ванни, манікюр і звичайний педикюрі звичайно Спаса пропозицію води виправити районах з гарячих ванн і басейни, навіть сауна, можливо на картах.

Туристи повинні прагнути продовольство на Ledbury, який береться до уваги третій кращий ресторан в світі. Також тут можна просто змінити його. Які констатували музеїв, не може бути весело? Музей надає набір більше 300000 елементів, нагадують Стефенсон, ракети, відсапуючись Біллі, первинного реактивний двигун, тощо. Це місце, ви можете вибрати від дуже найкращі і дешевий біля створення. Лондон — місце йти у випадку, якщо ви прагнете, щоб побачити серед чарівність старого світу. Зараз все змінилося. Залишаючись у межах столиці, багато пропустив. Вони були зображення London протягом багатьох років. -На дорозі, по пропонуючи простий і недорогий подорож, ми розраховуємо на нові маршрути звернутися до перспективи в Essex і Лондоні, шукає зручно новий рівень вильоту для багатьох провідних європейських напрямків. На лівій стороні є Twinnings, продавці чай з 1700-х років. Витрати на такі готелів захмарні.

Автобуса В Лондоні, оренда автобус Лондоні, В London прокат, мікроавтобус В Англії здачі в оренду, тренер компаній В Лондоні